Корзина
322 отзыва
ТУТ Ви можите придбати усі види добрив для саду та огородуТИСНИ ТУТ
+380965276023
+380954764952
Топ
  • В наличии
  • Код: 538

Блакитна глина кускова (Голубая глина кусковая)

45 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 50 грн.

Купить
+380965276023
  • +380954764952
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блакитна глина кускова (Голубая глина кусковая)
В наличииБлакитна глина кускова (Голубая глина кусковая)
45 грн.
Купить
+380965276023
  • +380954764952
Описание
Характеристики
Информация для заказа

     Блакитна глина, так само як і біла (каолін) чиста, на дотик м'яка, бархатиста і жирна. Блакитна глина універсальна і цінується більше всіх інших. Область застосування обширна, в основному використовується в медицині і косметології примочки, обгортання, ванни, маски для обличчя має антицелюлітну дію. Застосовувати даний вид глини можна в будь-якому віці, для зняття нудоти ідеально підходить при вагітності. 
 
     Блакитну глину застосовують всередину і зовнішньо. Проходячи по всьому шлунково-кишковому тракту - від рота через шлунок до кишечнику - глина дає силу і життя всьому організму. Активні частинки глини стимулюють слизову оболонку шлунка і кишечника і активізують таким чином їх травну функцію. Глина оновлює все ослаблені клітини, дає організму мікроелементи і мінеральні речовини (кальцій, залізо, магній, калій, кремнезем і т.д.) в найбільш засвоюваній формі. В сучасних умовах найкращим способом очищення організму можна вважати очищення за допомогою глини. Він не приносить жодних додаткових труднощів, дозволяє м'яко, майже без кризового стану вивести з організму шлаки і токсини. Блакитна глина чудово діє на шкіру і слизові оболонки, володіє очисними якостями, може дезінфікувати ураження великих поверхонь шкіри, здатна активізувати кровообіг, створити приплив крові до поверхні тіла, налагодити обмінний процес на клітинному рівні. Вона - незамінний засіб в косметології і один з кращих препаратів для лікування опіків. Лікування глиною корисно вагітним і годуючим жінкам. 
 
     У косметології блакитну глину використовують у вигляді масок на обличчя і як антицелюлітний засіб, вона добре підходить для жирної шкіри обличчя. Робить шкіру пружною і еластичною, загоює ранки, освітлює пігментні плями і веснянки, має ефект омолодження. Поглинає надлишки жиру, на шкірі усуваючи целюліт.

 

 

    Голубая глина, так же как и белая (каолин) чистая, на прикосновение мягкая, бархатистая и жирная. Голубая глина универсальная и ценится больше всех других. Область применения обширна, в основном используется в медицине и косметологии примочки, обертывания, ванны, маски для лица имеет антицеллюлитное действие. Применять данный вид глины можно в любом возрасте, для снятия тошноты идеально подходит при беременности.

     Голубую глину применяют внутрь и наружно. Проходя по всему желудочно-кишечному тракту - от рта через желудок к кишечнику - глина дает силу и жизнь всему организму. Активные частицы глины стимулируют слизистую оболочку желудка и кишечника и активизируют таким образом их пищеварительную функцию. Глина обновляет все ослабленные клетки, дает организму микроэлементы и минеральные вещества (кальций, железо, магний, калий, кремнезем и т.д.) в наиболее усваиваемой форме. В современных условиях наилучшим способом очищения организма можно считать очищение с помощью глины. Он не приносит каких-либо дополнительных трудностей, позволяет мягко, почти без кризисного состояния вывести из организма шлаки и токсины. Голубая глина превосходно действует на кожу и слизистые оболочки, обладает очищающими качествами, может дезинфицировать поражения больших поверхностей кожи, способна активизировать кровообращение, создать приток крови к поверхности тела, наладить обменный процесс на клеточном уровне. Она — незаменимое средство в косметологии и один из лучших препаратов для лечения ожогов. Лечение глиной полезно беременным и кормящим женщинам.

    В косметологии голубую глину используют в виде масок на лицо и как антицеллюлитное средство, она хорошо подходит для жирной кожи лица. Делает кожу упругой и эластичной, заживляет ранки, осветляет пигментные пятна и веснушки, имеет эффект омоложения. Поглощает излишки жира, на коже устраняя целлюлит.

 

Основные атрибуты
Производитель  Chameleon
Страна производительУкраина
ТипГолубая глина
Вес1000 г
Пользовательские характеристики
Умови зберігання Температура від 0 до +30; вологість до 75%
Термін зберіганняНе зберігання
Виробник Україна
Вид крейди Блакитна, кускова
  • Цена: 45 грн.