625 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
ТУТ Ви можите придбати усі види добрив для саду та огородуТИСНИ ТУТ
+380 (96) 527-60-23
+380 (63) 711-35-57
Топ
  • Нет в наличии
  • Код: 308

Глина блакитна харчова 500 г (Глина голубая пищевая 500 г)

40 грн

+380 (96) 527-60-23
  • +380 (63) 711-35-57
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Глина блакитна харчова  500 г  (Глина голубая пищевая 500 г)
Нет в наличииГлина блакитна харчова 500 г (Глина голубая пищевая 500 г)
40 грн
+380 (96) 527-60-23
  • +380 (63) 711-35-57
Описание
Характеристики
Информация для заказа

      Очищена блакитна харчова глина - це мінерал, що володіє безліччю корисних властивостей, який широко використовується в медицині, фармакології, фармацевтиці, косметології, фітокосметологіі. Собою блакитна глина являє синьо-сірий порошок, який темніє від води і утворює однорідну суміш. Після відкушування і розжовування відчувається легкий смак волоського горіха, глина хрумтить і трохи прилипає до неба, має запах землі після дощу. Глина використовується для профілактики і лікування багатьох хвороб, оскільки блакитна глина має склад багатий мікроелементами (кремній, кальцій, йод, цинк, фосфор, сірка, калій, магній і ін.). Також блакитна глина виводить з організму токсини, використовується як сорбент при отруєнні. До того ж має протизапальну і аналгетичну дію, тому використовується для травм і хронічних захворювань опорно-рухової системи. Багато косметологи радять приймати блакитну глину всередину, адже вона позитивно впливає на стан волосся і нігтів, відновлює мінеральний баланс людини і живить організм. 
 
     Унікальне поєднання мікроелементів в блакитній глині ​​забезпечує наступні властивості:
 • антибактеріальну дію на організм в цілому; 
 
 • протизапальний ефект; 
 
 • забезпечує процес детоксикації; 


 • стимулює активність антицелюлітних процедур. 
 
     У медичній практиці блакитну глину використовують для боротьби з шкірними захворюваннями: акне, себореєю, псоріаз; в косметології блакитна глина активно використовується в створенні масок для обличчя, волосся, рук і тіла; також фахівці радять блакитну глину для прийняття ванн, щоб поліпшити стан усього організму. 
  
     Лікувальні властивості блакитної глини відомі і доведені давно, тому медики постійно використовують блакитну глину в лікуванні і профілактиці багатьох хвороб. Завдяки блакитний глині ​​можливо знизити ризик серцевого нападу та інсульту, зміцнити опорно-рухову систему і підвищити імунітет. Глина, як ентеросорбент, виводить з ор

 

    Очищенная голубая пищевая глина - это минерал, обладающий множеством полезных свойств, который широко используется в медицине, фармакологии, фармацевтике, косметологии, фитокосметологии. Собой голубая глина представляет сине-серый порошок, который темнеет от воды и образует однородную смесь. После откусывания и разжевывания ощущается легкий вкус грецкого ореха, глина хрустит и немного прилипает к небу, имеет запах земли после дождя . Глина используется для профилактики и лечения многих болезней, поскольку голубая глина имеет состав богатый микроэлементами (кремний, кальций, йод, цинк, фосфор, сера, калий, магний и др.). Также голубая глина выводит из организма токсины, используется как сорбент при отравлении. К тому же обладает противовоспалительным и анальгетическим действием, поэтому используется для травм и хронических заболеваний опорно-двигательной системы. Многие косметологи советуют принимать голубую глину внутрь, ведь она положительно влияет на состояние волос и ногтей, восстанавливает минеральный баланс человека и питает организм.

    Уникальное сочетание микроэлементов в голубой глине обеспечивает следующие свойства:

 • антибактериальное воздействие на организм в целом;

 • противовоспалительный эффект ;

• обеспечивает процесс детоксикации;

 • стимулирует активность антицеллюлитных процедур.

     В медицинской практике голубую глину используют для борьбы с кожными заболеваниями: акне, себореей, псориазом; в косметологии голубая глина активно используется в создании масок для лица, волос, рук и тела; также специалисты советуют голубую глину для принятия ванн, чтобы улучшить состояние всего организма.

    Лечебные свойства голубой глины известны и доказаны давно, поэтому медики постоянно используют голубую глину в лечении и профилактике многих болезней. Благодаря голубой глине возможно снизить риск сердечного приступа и инсульта, укрепить опорно-двигательную систему и повысить иммунитет. Глина, как энтеросорбент, выводит из организма посторонние вещества - шлаки и борется  с нарушенным обменом веществ. Голубая глина помогает при расстройстве желудка, артрите, остеоартрите, гастрите, акне и грибковых инфекциях.

Основные атрибуты
Производитель Chamaleon
Страна производительУкраина
ТипГолубая глина
Вес500 г
Пользовательские характеристики
УпаковкаКрафтовий папір
Місто виробник Львів
Умови зберігання Температура від 0 до +30; вологість до 75%
Термін зберіганняНе обмежений
Виробник Україна
Вид глини Блакитна, кускова
  • Цена: 40 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner