Корзина
322 отзыва
ТУТ Ви можите придбати усі види добрив для саду та огородуТИСНИ ТУТ
+380965276023
+380954764952
Топ
  • В наличии
  • Код: 269

Крейда харчова Кам’янка 1 кг (Мел пищевой Каменка 1 кг)

70 грн./кг

Купить
+380965276023
  • +380954764952
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крейда харчова Кам’янка 1 кг (Мел пищевой Каменка 1 кг)
В наличииКрейда харчова Кам’янка 1 кг (Мел пищевой Каменка 1 кг)
70 грн./кг
Купить
+380965276023
  • +380954764952
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Крейда Кам’янка харчова 

    Використовується в парфумерної, косметичної, гумової, медичної, харчової та інших галузях промисловості

    Якщо у людини крихкі кістки, слабкий фізичний розвиток, переломи, погане травлення, дітям і вагітним, - дуже корисно щодня вживати перед їжею крейду (у вигляді порошку або шматочки, як кому подобається) А людям страждаючим недокрів'ям, корисно регулярно або вранці і ввечері по 10 грам.

    Не так багато знайдеться людей, яких можна здивувати тим, що хтось поруч гризе крейду. А ось відповісти на питання: звідки береться таке бажання, зможе далеко не кожен.
 
Мел кремово- білого кольору, чистий, бруднить руки. Середній оптимальної щільності, легко відкушується. При розжовування встигаєш і похрумтіти і насолодитися розжовуванням ніжних крейдяних крупинок і дуже ситної кашкою. Ідеально підходить для дітей, вагітних і людей страждають Дефеціта кальцію і заліза. Здобутий вручну в екологічно чистому регіоні. Очищений від верхнього шару, без домішок. Шматки важкі і монолітні.

Звичайні люди, харчової мелим речовиною, не робить ніякого впливу на роботу внутрішніх органів. Однак навіть скептики не гребують вживати крейда в якості харчових добавок. Але, як би не було багато людей, хоч раз в житті, але їли крейда. Особливо це стосується вагітних і годуючих жінок. 
До речі, ця категорія населення абсолютно не згодна з твердженнями деяких лікарів, які стверджують, що вживання крейди в їжу порушує роботу шлунково-кишкового тракту, негативно впливає на нирки і сприяє утворенню в них каміння.

І ці лікарі частково мають рацію. Вищеописані хвороби можуть виникнути, якщо людина приймає в їжу крейда, який для цього непридатний. Справжній харчової крейда не зашкодить людині, а навпаки - допоможе. Натуральний природний крейда зміцнює кісткову тканину, сприяє відновленню балансу заліза в організмі, а для майбутніх мам він просто незамінний.

Корисний харчової крейда не тільки дітям і майбутнім мамам. Найчастіше дорослим людям, що страждають підвищеною кислотністю, не допомагають ніякі засоби, крім харчового крейди. Але в цьому випадку крейда бажано розтерти в порошок і вживати по одній чайній ложці в день. Крім того, що крейда допомагає від печії, він корисний для становлення зубів і зубної емалі (нейтралізує кислоти, що викликають карієс). 

Деякі прогресивні лікарі впевнені, що ламкість і крихкість кісток, випадання волосся, тріщини на зубній емалі, погана згортання крові, стомлюваність і розшарування нігтів це симптоми нестачі в організмі кальцію. А поповнити його нестачу можна просто вживаючи в їжу натуральний крейда.

Але, не дивлячись на те, що вже давно отримано наукове підтвердження про користь харчового крейди, існують міфи про шкідливість вживання його в якості їжі. 

Мел пищевой Каменка

    Используется  парфюмерной, косметической, резиновой, медицинской, пищевой и других отраслях промышленности

        Если у человека хрупкие кости, слабое физическое развитие, переломы, плохое пищеварение, детям и беременным,- очень полезно ежедневно употреблять перед едой мел ( в виде порошка или кусочки, как кому нравится) А людям страдающим малокровием, полезно регулярно или утром и вечером по 10 грамм.
Не так много найдётся людей, которых можно удивить тем, что кто-то рядом грызёт мел. А вот ответить на вопрос: откуда берётся такое желание, сможет далеко не каждый.


Мел кремово- белого цвета, чистый, пачкает руки. Средней оптимальной плотности, легко откусывается. При разжевывании успеваешь и похрустеть и насладиться разжевыванием нежных меловых крупинок и очень сытной кашицей. Идеально подходит для детей, беременных и людей страдающим дефецитом кальция и железа. Добыт вручную в экологически чистом регионе. Очищен от верхнего слоя, без примесей. Куски увесистые и монолитные. 

Большинство людей, считают пищевой мел нейтральным веществом, которое не оказывает абсолютно никакого влияния на работу внутренних органов и на обмен веществ. Однако даже скептики не брезгуют употреблять мел в качестве пищевой добавки. Но, как бы ни было многие люди, хоть раз в жизни, но ели мел. Особенно это касается беременных и кормящих женщин.

Кстати, эта категория населения абсолютно не согласна с утверждениями некоторых врачей, утверждающих, что употребление мела в пищу нарушает работу ЖКТ, негативно влияет на почки и способствует образованию в них камней.

И эти врачи отчасти правы. Вышеописанные болезни могут возникнуть, если человек принимает в пищу мел, который для этого негоден. Настоящий пищевой мел не навредит человеку, а наоборот – поможет. Натуральный природный мел укрепляет костную ткань, способствует восстановлению баланса железа в организме, а для будущих мам он просто незаменим.

Полезен пищевой мел не только детям и будущим мамам. Зачастую взрослым людям, страдающим повышенной кислотностью, не помогают никакие средства, кроме пищевого мела. Но в этом случае мел желательно растереть в порошок и употреблять по одной чайной ложке в день. Кроме того, что мел помогает от изжоги, он полезен для становления зубов и зубной эмали (нейтрализует кислоты, вызывающие кариес).

Некоторые прогрессивные врачи уверены, что ломкость и хрупкость костей, выпадение волос, трещины на зубной эмали, плохая свертываемость крови, утомляемость и расслоение ногтей это симптомы нехватки в организме кальция. А пополнить его нехватку можно просто употребляя в пищу натуральный мел.

Но, несмотря на то, что уже давно получено научное подтверждение о пользе пищевого мела, существуют мифы о вредности употребления его в качестве еды.
 

Основные атрибуты
Производитель  Chameleon
Страна производительУкраина
Форма поставки материалаФасованная
УпаковкаПакет
Вес1 кг
Марка мелаМХО1
Влажность5 %
Минимальная фракция10 мм
Максимальная фракция100 мм
Пользовательские характеристики
Місто виробник Кам’янка
Умови зберігання Температура від 0 до +30; вологість до 75%
Термін зберіганняНе обмежений
Виробник Україна
Вид крейди Біла, кускова
  • Цена: 70 грн./кг